Brunlanesløpet -07, Komplett resultatliste

Tekst og foto: Roy Myrland. 13/7-2007
Tagger:

Først i mål Foto Roy Myrland

Først i mål var denne "gjengen"

Surt Foto Roy Myrland

Surt og vått vær, på tross det var det full innsats i Brunlanesløpet -07 som blei arrangert i dag av Brunlanes idrettslag. Start og mål var ved Nesjarhallen og det var ca 300 påmeldte i de forskjellige klassene. Det var meldt vått vær fra www.yr.no, og det blei det. Barneklassen i kort løype var det det blei bilder fra i dag, de andre klassene får nøye seg med resultatlista, den finner du litt lenger nede på siden!

 Klar, ferdig Foto. Roy Myrland

 

Klar til start i barneklassen

 

 

Foto Roy Myrland

Foto/tekst Roy Myrland 14.07.07

 

Resultater

Resultatliste Brunlanesløpet 2007,14.07.2007

 

Barneløype

Kenneth Svendsen, 0,

Magnus Kreken Ransted, 0,

Kristine B.Strand, Brunlanes,

Christoffer Plateu Bjørnsen, 0,

Aurora Gudem Wegger, Herstadløkka Barnehage,

Amandus Gudem Wegger, Føynland Skole,

Rebekka Gudem Wegger, Nøtterøy,

Jostein Gudem, Lier,

Karoline Aadnevik vollstad, 0,

Hermine T. Schüssler, 0,

Johanne Heimdal, Bardu Il,

Halvor Heimdal, Bardu Il,

Sofie Bertel, Sørskogen Vikings,

Frida Anine Hagen, 0,

Kari Synnøve Melberg, Omre Beach,

Anne Marthe Melberg, Omre Beach,

Jon Anders Vollan, Vestre Spone If,

Helle Allum Mortensen, Svarstad Il,

Johan August Ihle-Hansen Solberg, Høvil I.f.,

Helene Ihle-Hansen Solberg, Høvil I.f.,

Mikkel Thomsen Asdøl, Billingstad If,

Veronika Vatnaland Nilsen, Trøsken,

Christine Johnsen, Nesjar Allidrett,

Hans Jørgen Johnsen, Nesjar Fotball,

Synne Marcussen, Stokke,

Eirik Lie Sevlejordet, Rødberg If,

Synne Findal Skar, Sannidal Il,

Hogne Findal Skar, Sannidal Il,

Jens Emil Kjær, Nesjar,

Simen Halle Haugen, Runar,

Nina Halle Haugen, Runar,

Maren Halle Haugen, Runar,

Maud Sørum Vestnes, Jordet Skole,

Jenny Lepperød, Brunlanes Il,

Jakob Lepperød, Brunlanes Il,

Helle Evenshaug Christiansen, Omre Beach,

Sondre Lepperød, Trysilgutten,

Elise Bårnes Hansen, Nanset If,

Thomas Nordal, Åssiden If,

Eirik Emhjellen, Larvik Ski,

Ole B. Halvorsen, Stag,

Sondre Haugene, 0,

Hedda Haugene, Stag,

Ina Arsein Mortensen, 0,

Åmund Engmark, 0,

Åsne Engmark, 0,

Vårild Øyvulstad, 0,

Hermund Øyvulstad, 0,

Hans Engmark, 0,

Klara Engmark, 0,

 

Trimklasse

Svein Torvund, Tok 20,

Kjell Tømmerås, Tok 20,

Randi Tømmerås, 0,

Berit Wiig, 0,

Kristine Faksvåg, 0,

John Løse, 0,

 

Kvinner 12-16 år 4,6 km

1,Eline Heimdal, Bardu Il, 19:30,

2,Lovise Heimdal, Bardu Il, 19:55,

3,Tea Dolven, 0, 20:26,

4,Ingrid Marie Lindstrøm, Gulset If, 21:01,

5,Ingrid Landsverk Grim, Ros Il, 22:56,

6,Helene Reitan, 0, 24:00,

7,Mona Helen Sandmoe, Byafossen Il, 24:02,

8,Amanda Einungbrekke, Bufalo, 24:20,

9,Hanna Fam Johansen, Pors, 26:42,

10,Elise Sofie Hagen, 0, 26:48,

11,Cecilie Christiansen, Union, 33:30,

12,Nelly Melberg, Omre Beach, 34:07,

13,Linn Kristin Melberg, Omre Beach, 34:08,

 

Kvinner 17-29 år 4,6 km

1,Cecilie Sælør, 0, 18:39,

2,Mari Haugen, Tyrving, 18:45,

3,Kristine Gran, Tønsberg, 19:06,

4,Berit Veka, 0, 21:10,

5,Cindy Lund, Nesjar, 24:14,

6,Janna ., 0, 28:35,

7,Birgitte HovlaND, Euro Pris, 44:15,

 

Kvinner 30-39 år 4,6 km

1,Anne Lene Lie, Nanset I.f., 17:53,

2,Lisbeth Lepperød, Langevåg Il, 24:46,

3,Liv Melberg, Omre Beach, 34:27,

 

Kvinner 40-49 år 4,6 km

1,Line Heimdal, Bardu Il, 19:59,

2,Aud-Katrin Sugar, Agresso As, 21:43,

3,Anne Marie Besseberg, Holmen Multisport, 21:48,

4,Anne Christensen, 0, 22:22,

5,Grethe B. Strand, Brunlanes Il, 22:52,

6,Bente Hole, Solberg, 23:38,

7,Grete O.Hansen, Bødalen If, 23:47,

8,Hege Dolven, 0, 26:10,

9,Gro Jørgensen, Porsgrunn, 26:43,

10,Ingrid Marie Eidsten, Gjennestad, 27:16,

11,Astrid Moe Eriksen, Vinorlia, 29:23,

 

Kvinner 50-54 år 4,6 km

1,Karin Nord, Tyrving, 21:06,

2,Heidi Lassen, 0, 26:59,

3,Bente Rand, Il Jutul, 28:42,

 

Kvinner 55-59 år 4,6 km

1,Bente Jøndahl, Jutul, 29:10,

2,Lisbeth Brath, 0, 30:37,

 

Kvinner 60-64 år 4,6 km

1,Marit Ulrichsen, Jutul I.l., 26:41,

 

Kvinner 65-69 år 4,6 km

1,Berit Bergene Eriksen, 0, 28:38,

2,Eva Lundby, Sandefjord, 34:40,

3,Turid Andersen, Jotun B.i.l., 37:43,

 

Kvinner 70-74 år 4,6 km

1,Astrid Bjaarstad, Hegna If, 32:12,

 

Menn 12-16 år 4,6 km

1,Robert Bergstå, Svarstad I.l., 15:59,

2,Andreas I. Iversen, Oseberg Ski, 16:09,

3,Henrik Gustavsen, Halsen If, 16:29,

4,Kristian Ankersen, Runar, 17:28,

5,Joachim Besseberg Sjulstad, Ibk, 17:48,

6,Sindre Allum Mortensen, Svarstad Il, 18:22,

7,Vebjørn Støa Enersen, Ibk, 18:28,

8,Olav Eidsten Bjørnå, I.l. Runar, 18:38,

9,Anders Bergan, Runar, 19:38,

10,Georg Dotzler, Fossum, 20:11,

11,Lars Brekke, 0, 20:25,

12,Kjetil Kjær, Stall Kjær, 20:34,

13,Thomas Berglie, Larvik Turn, 20:37,

14,Martin Horgen Jørgenvåg, Larvik Ski, 20:41,

15,Erlend Width, Snarøya, 20:44,

16,Fredrik Tobias Berglie, Halsen I.f., 20:46,

16,Markus Sørum Vestnes, Brunla Skole, 20:46,

18,Jørgen Huseby, Grüner, 21:29,

19,Oliver Andrè Karlsen, Nesjar I.f., 21:39,

20,Michael Hansen, Nesjar, 21:56,

21,Andreas Kjær, Nesjar, 22:34,

22,Mikael Besseberg gjøvåg, Ibk, 22:48,

23,Joakim Johansson, Nanset, 22:51,

24,Hans ' Omlid, Nesjar, 23:02,

25,Aleksander L. Karlsen, Nesjar I.f., 23:25,

26,Mats Grimsæth, Nesjar, 23:30,

27,Stian Johnsen, Solberg, 23:37,

28,Thomas Nordahl, Aasiden I.f., 23:48,

29,Magnus Hagen, Aasiden I.f., 23:50,

29,Eskil Horgen Jørgenvåg, Larvik Ski, 23:50,

31,Oskar Anvik, Nesjar, 23:59,

32,Håkon Eriksen Røsjorde, Nesjar, 24:00,

33,Henning Evenshaug, Omre Beach, 25:21,

34,Kjartan Hvekven, Omre Beach, 25:39,

35,Lars Christian Lundby, Runar, 26:25,

36,Jonas Evenshaug Christiansen, Omre Beach, 27:52,

37,Richard Dotzler, Fossum, 28:31,

38,Ole Jørgen Halle, 0, 30:49,

39,Preben Reitan, 0, 32:27,

 

Menn 17-29 år 4,6 km

1,Trond Arne Rugland, Tfik, 15:01,

2,Bård Brekke, Larvik Turn, 16:15,

3,Jørgen Sugar, Ntnui, 16:49,

4,Mathias Rogn, Fram If, 17:30,

5,Espen Norby Andersen, Larvik Sportsfiske, 18:00,

6,Lars Martin Hezll, Tønsberg Tri, 18:28,

7,Anthony Gatrell, 0, 19:44,

8,Tov Løvgaard, Nesbyen Il, 19:52,

9,Erik Hesjedal, 0, 21:10,

10,Einar D. Brath, 0, 21:11,

11,Pieto Kuiken, 0, 22:06,

12,Christian rieck, 0, 23:22,

 

Menn 30-39 år 4,6 km

1,Ingve Marcussen, Stokke, 20:05,

2,Øyvind Støren, Skarphedin, 20:42,

3,Ronny Wang Johannessen, Gjensidige Sport, 23:51,

4,Jon Lunde, Hauken, 24:04,

5,Knut Skjævesland, 0, 24:12,

6,Tom J. Karlsen, Nesjar I.f., 25:15,

7,Tore Hagen, Aasiden I.f., 26:49,

8,Atle Kobro, Brunlanes Il, 28:29,

 

Menn 40-49 år 4,6 km

1,Bjarne Vad Nilsen, Tfik, 15:49,

2,Oddvar Grim, Ros Il, 17:32,

3,Jonas Evenshaug Christensen, Storm, 19:08,

4,Sverre Junker, Asker Og Bærum Brannvesen, 20:35,

5,Eirek Engmark, Fc Jupiter, 21:05,

6,Jan Kirkerud, 0, 21:44,

7,Hans Kuiken, 0, 22:54,

8,Bjørn Johnsen, Solberg, 24:54,

9,Tomm Erik Sandmoe, Nav, 25:43,

10,Roger Christiansen, Union, 30:19,

 

Menn 50-54 år 4,6 km

1,Jan Erik Rybråten, Ullensaker/kisa Il, 19:10,

2,Eyvind Width, Snarøya, 19:25,

3,Morten Malm, Jutul, 19:54,

4,Olav Nygaard, Skagerak Energi, 20:47,

5,Stein P. Nilsen, Asker Sykkelklubb, 21:31,

6,Tom Olaf Josephsen, 0, 21:37,

7,Helge Rannestad, Telemark Politiidrettslag, 22:00,

8,Arne Naas, Vkt, 22:17,

9,Per Arstein, Pbbl, 22:33,

10,Thorbjørn Løberg, Telem. Museum, 22:55,

11,Hallvard Haugen, Borealis Bil, 22:59,

12,Roar Lindstrøm, Gulset If, 23:36,

 

Menn 55-59 år 4,6 km

1,Steinar Sveen, Maxbo, 23:33,

2,Øyvind rieck, 0, 23:54,

3,Arne Kristian Røren, Ik Eiker Kvikk, 24:18,

4,Øyvind Borøckstein, Tok 20, 29:40,

5,Lars Brath, Tok 20, 30:14,

 

Menn 60-64 år 4,6 km

1,Walter Jensen, Hpi, 20:34,

2,Geir Sivertsen, Gjensidige, 23:04,

3,Per Halvorsen, Il Jutul, 23:16,

4,Jørgen Dale, Seljord I.l., 24:50,

5,Svein Ola Hope, Jutul, 25:37,

6,Dag Løwe, 0, 25:44,

7,Harald Kolstad, Jutul, 31:29,

 

Menn 65-69 år 4,6 km

1,Peter Ulrichsen, Jutul I.l., 21:05,

2,Arne Lundby, Sandefjord, 22:19,

3,Bjørn Henden, 0, 24:51,

4,Herman Gørke, 0, 26:19,

5,Kåre Hafskjold, Kviteseid Il, 26:30,

6,Gudmund Sørstad, Ncc, 27:44,

7,Ole Magner Nalum, Brunlanes Il, 38:25,

8,Per Kobro, Brunlanes Il, 39:18,

 

Menn 70-74 år 4,6 km

1,Kaare Mortensen, Kmas, 22:10,

2,Jan Andersen, Porsgrunn Kommune, 22:30,

3,Olav Dale, Seljord I.l., 26:35,

4,Rolf Erling Hangry, Larvik Turn, 30:48,

5,Arne Hansen, Brunlanes Il, 31:44,

6,Helge Foldvik, Brunlanes Il, 38:25,

7,Arne Perstu, Brunlanes Il, 39:18,

8,Tore E. Thorstensen, Tømmerhold I.l., 44:33,

 

Menn 80-85 år 4,6 km

1,Harry Olsen, Modum, 27:25,

2,Ole Gusland, Brunlanes Il, 30:40,

 

Kvinner 12-16 år 9 km

1,Marte Lepperød, Brunlanes Il, 51:27,

 

Kvinner 17-29 år 9 km

1,Ellen Aga Kildal, Herkuls Friidrett, 39:09,

2,Mari Faugstad Eian, Hafa Ve & Vel, 45:20,

3,Kathrine Sommerfelt, Fk Larvik, 45:37,

4,Karine Røstad, 0, 49:11,

5,Gry Cecilie Dalby, Team Hroar, 49:28,

6,Kamilla Simensen, 0, 50:29,

 

Kvinner 30-39 år 9 km

1,Gunnhild Halle Haugen, Runar, 33:46,

2,Nina Harkonen, SK Tjalve, 38:12,

3,Tonje Haugen, Bdo Noraudit, 40:36,

4,Lene Tangen, Langesund Sykkel Og Triatlon, 41:54,

5,Karen Marie Løwe Lange, 0, 42:56,

6,Grethe Smith, Skidar, 43:33,

7,Birgitte Gulla Løken, Larvik Høyre, 43:58,

8,Hege Ihle-Hansen, Høvil I.f., 44:29,

9,Toril Lislien, Nanset If Ski, 46:26,

10,Hilde Lepperød, Septikservice As, 51:58,

11,Anne Therese Anvik, Anvik Bygdelag, 52:18,

12,Ellen Torset, NOTEAM, 52:48,

13,Nina Syversen, Holmen Multisport, 55:27,

 

Kvinner 40-49 år 9 km

1,Hilde Gjessing, S. K. Tjalve, 37:50,

2,Ranveig K. Hanstad, Express Il, 41:24,

3,Ragnhild Rhoden, Holmen Multisport, 50:54,

4,Kari Fagerhøi, Holmen Multisport, 50:55,

5,Randi Anvik, Anvik Bygdelag, 51:12,

6,Birthe Meldgaard, 0, 51:29,

 

Kvinner 50-54 år 9 km

1,Kirsti Johnsen, Flint, 38:37,

2,Inger Ellingsen, 0, 45:44,

 

Menn 12-16 år 9 km

1,Petter Rinde Øverland, Sannidal Il, 33:25,

2,Ola Doksrød Strande, Gjerpen If, 34:41,

3,Jørgen Barland, Sannidal Il, 35:03,

4,Erik Vatnaland Nilsen, Trøsken, 36:02,

5,Martin Galleberg, Nordre Sande, 36:52,

6,Sondre Bergan Hugsted, Bærums Verk, 37:01,

7,Sondre Arvesen, Hauken, 37:12,

8,Edvard Vasdal, Herkules, 37:53,

9,Håkon Andre Vollan, Vestre Spone If, 38:31,

10,Gustav Vasdal, Herkules, 38:34,

11,Magnus Hannevig Pettersen, Birkebeineren, 40:20,

12,Sivert H. Bergan, Larvik Ski, 44:02,

13,Gard Eivind Hoel, Furuset Hockey, 45:00,

14,Fredrik Furseth Harper, Røa I.l., 45:40,

15,Jonas Lunde, Hauken, 46:17,

16,Per Morten Hedlund, Larvik Turn, 49:07,

17,Anders Lepperød, Brunlanes Il, 51:05,

 

Menn 17-29 år 9 km

1,John Christian Veighan Hansen, Asker SK, 30:50,

2,Mats Rudin Resaland, Il Bevern, 32:28,

3,Stian Bergstå, Svarstad Il, 33:38,

4,Øyvind Lindstrøm, Gulset If, 34:48,

5,Anders Rhoden, Ibk, 35:09,

6,Henrik Gulla Pedersen, Nesjar, 36:38,

7,Ole Gunnar Nordhus, Fana Il, 36:43,

8,Simen Fagerhøi, Ibk, 38:22,

9,Thomas Klovland, Team Hroar, 38:32,

10,Joar Hystad, Stord Il, 39:06,

11,Kjetil Knutheim, NOTEAM, 40:04,

12,Jan Erik Marthinsen, 0, 40:32,

13,Tobias L. Bjormyr, Herkules Friidrett, 40:34,

14,Jørgen Ørnholt, Vestre Aker, 40:56,

15,Kristian Notto, Christiania Roklubb, 41:17,

16,Christian A. Andresen, Tif Viking, 46:08,

17,Stian Sørlie, Nesjar, 46:15,

18,Thomas Rugsveen, Larvik Kampsport, 55:26,

 

Menn 30-39 år 9 km

1,Patrik M. Hagen, 0, 30:40,

2,Bjørn Heimdal, Dølaski, 32:02,

3,Jens Kristian Berg, Nevlunghavn, 32:14,

4,Kjetil Sørum, Stavern Sport, 32:23,

5,Christian Aarstad Odgaard, SK Vidar, 33:04,

6,Hans Olav Melberg, Oslofjord Triatlon, 33:30,

7,Håkon Haga, Kfum Oslo, 34:21,

8,Tom Kreken, Nanset If, 34:55,

9,Ola Furulund, Kvelde, 35:09,

10,Claus Fevang Vidum, Jotun, 35:50,

11,Sigmund Gonzaga, 0, 36:02,

12,Ove Haugen, Bdo Noraudit, 36:28,

13,Pål Rune Helgetveit, Herkules Friidrett, 36:32,

14,Kjetil Dale, Seljord Il, 37:13,

15,Eirik Løvgaard, Bjerke Il, 37:36,

16,Andreas Melberg, Omre Beach, 37:41,

17,John Einar Jørgenvåg, Larvik Ski, 38:17,

18,Per Morten Weber, 0, 40:17,

19,Jan Tore Nalum, 0, 40:41,

20,Dag Kristen Solberg, Høvil I.f., 41:55,

21,Børre Syversen, Holmen Multisport, 42:18,

22,Reiulf Johansen, Solberg SK, 42:34,

23,Johannes Stretere, Brunlanes Il, 42:36,

24,Audun Simonsen, Milton Larvik, 43:07,

25,Tor Jakob Lepperød, Brunlanes Il, 43:46,

26,Lars Engmark, Cumhouse I.l., 44:44,

27,Hans Erik Oddane, 0, 44:53,

28,Trond Inge Weatherup, No, 45:21,

29,Marius Letting Patt, 0, 52:37,

30,Knut Erling Stenklev, Privat, 54:05,

31,Tor Egil Gimnes, Shv, 54:51,

 

Menn 40-49 år 9 km

1,Simen Haugen, Milton Larvik, 30:07,

2,Øyvind Hylleseth, Gjerpen Friidrett, 31:36,

3,Per Ivar Jaksland, Bøler If, 33:47,

4,Ole Kjell Langmyren, Dnb Nor, 33:59,

5,Jon Olav Hanstad, Express Il, 34:49,

6,Hans Bjarne Bryntesen, Milton Larvik, 34:51,

7,Runar Karlsen, NOTEAM, 35:54,

8,Albert Andersen, Express Il, 35:57,

9,Sigmund Skar, Sannidal Il, 36:01,

10,Boye Nereng, Forum Gs, 36:04,

11,Terje Larsen, Milton Larvik, 36:10,

12,Sten Gunnar Hansen, Bødalen If, 36:19,

13,Jens Hamran, Bækkelaget, 36:53,

14,Per Eikrem, Oslo Børs, 38:29,

15,Dag Jensen, Nevlunghavn Vel, 38:33,

16,Ole Jacob Hystad, Stord, 40:00,

17,Erling Haugli Hansen, Nanset If, 40:27,

18,Svein Bruun, Norcontrol, 40:49,

19,Kjell-Tore Morthen, Forum Gs, 42:16,

20,Jørn Einersen, Holmen Multisport, 42:39,

21,Lars Even Lindhjem, Thor Heyerdahl Vgs, 42:55,

22,Arne Hersdal, Brunlanes Il, 42:58,

23,Fredrik Smith, Tangen, 43:51,

24,Jørgen Asdøl, Ab Pil, 43:57,

25,Per Bruun, Norcontrol, 44:15,

26,Axel Pool Høst, 0, 44:32,

27,Terje Bjørnsen, 0, 44:56,

28,Knut Ragnar Vasdal, 0, 45:39,

29,Erik Furseth, Røa I.l., 45:57,

30,Morten Riise, Riise Elektro, 46:00,

31,Bjørn Foldvik, Brunlanes Il, 46:08,

32,Marius Schatvet, 0, 46:13,

33,Thomas Berger, Sørskogen Vikings, 46:19,

34,Trond Ørnholt, Kfuk-kfum Global, 48:39,

35,Petter Lohne, Posten, 55:28,

36,Harald Anvik, Anvik Bygdelag, 57:31,

 

Menn 50-54 år 9 km

1,Svein Strandal, Gjerpen If, 38:05,

2,Terje Karlsen, Kvelde Il, 39:00,

3,Vidar Svendsen, Dnb Nor, 41:11,

4,Bernt Johansen, Hip-Bil, 44:38,

5,Gunnar Hoel, Furuset Hockey, 45:01,

6,Øystein Rosse, Spenst, 52:40,

7,Svend Grov, Tok 20, 56:01,

 

Menn 55-59 år 9 km

1,Ragnvald Fuglestvedt, Sannidal I.l., 38:48,

2,Olav Doksrød, Gjerpen I.f., 38:59,

3,Helge T.Lund, Privat, 40:48,

4,Børre Halvorsen, Sturla I.f., 41:28,

5,Jan Pam, Krigsskolen, 43:39,

6,Tor Bjørnerud, Nanset If Ski, 46:49,

7,Petter Michelsen, 0, 51:29,

 

Menn 60-64 år 9 km

1,Inge Vinje, Flint, 38:56,

2,Henrik Wroldsen, Vidar, 39:11,

3,Sverre Mostue, Flintjoggen, 40:22,

4,Ottar Haugen, Bdo Noraudit, 40:43,

5,Sveinung Heiberg Strand, Seljord Il, 41:10,

6,Per Øvrebø, Bk Ski, 42:22,

7,Dag Sand, Tok 20, 43:49,

8,Anders Tangen, Tyristubben, 45:28,

9,Ragnar Johansen, Mjøndalen, 46:13,

10,Øystein Skogan, Bk-Ski, 46:22,

11,Ragnar Hillestad, Lardal Orienteringsklubb, 47:03,

12,Knut Ragnar Holm, Ntno Bil, 48:22,

13,Odd Bredal, Nanset If Ski, 49:40,

14,Kjell Andersen, Brunlanes Il, 51:05,

15,Bjørn Sandelien, NOTEAM, 51:32,

16,Jan Lysebo, 0, 53:15,

17,Tor Sørensen, Brunlanes Il, 1:00:42,

 

Menn 65-69 år 9 km

1,Oddvar Bruun, Oto, 47:59,

2,Nils B. Haga, Brunlanes Il, 51:48,

 

Menn 70-74 år 9 km

1,Hans Hansen, Brunlanes Il, 1:00:42,