Det å starte nettbutikk er en drøm mange har. Marie Stokkebryn i Stavern har fått det til med stor suksess, uten å låne penger!
Marie Stokkebryn (bildet under), er opprinnelig fra Ryfoss i Valdres, men bor nå i Larvik kommune. Hun startet opp sin egen nettbutikk for 5 år siden, ved å kjøpe inn varer for 3000,- kr og laget seg egen "nett-krambu" på fritiden. Mange mailer, fritid og arbeidstimer seinere er www.crazyshop.no velassortert og leverer varer i flere land og til alle mulige anledninger.
-Kundene er mangfoldige og både private og firmaer handler via nettsiden. Jubileumer, bursdager og utdrikningslag er noe av det artiklene brukes i, forteller "nett-handleren".
-Første produktet her var en "pinne" med smykker på og jeg har i løpet av disse årene prøvd å forvalte det jeg har tjent så godt som mulig, forteller den driftige jenta. Hele det solide varelageret er dermed betalt og hun har full økonomisk frihet når hun handler inn varer.
Crazyshop.no har både lager og utsalg i Stavern og tilbyr utallige artikler til både glede og moro. "Jente-ting", "gutte-ting" og "andre-ting" tilbys via internet og i butikken/lagerutsalget til Marie Stokkebryn Stavern.
Besøk nettsiden her.
Se noen av produktene videre i artikkelen, eller klikk på bildene for å komme til Crazyshop.no
Karnevall- eller spøkelsemaske?
Noen spiller luftgitar og andre slår på trommer i løse lufta. Disse er med lyd!
Puta har egen lomme til telefonen.
Ikke "bingo i Drammen ", men dramme-bingo.
Foto og tekst Roy Myrland 25.04.12
Stikkord:
Crazyshop.no nettbutikk Stavern LArvik Vestfold Norge Oppland Ryfoss Ballonger Ropert Parykk Høyhelt Fløyter Bursdagsartikler moroartikler Sommertøy Fargelinser farveliner øyelinser med farve Valdres